Rezultati

2011. Rtanj – Bovansko jezero (22.avgust)

Pobednici u pojedinačnoj konkurenciji:

  • Dejan Popović: trčanje, 6km 1.200m uspona, 1:03:50

  • Vladimir Bačanin: paraglajding, Šiljak – Bovansko jezero, 1:02:45

  • Vladimir Savić: plivanje 5km, 1:18:55

  • Milenko Našagaćin: kajak 15km, 1:12:00

  • Marko Stanimirović: mauntinbajk 43km 1.600m uspona , 3:19:21

Pobednički tim Nissan, vreme: 9h 18min 54 sekunde

  • Igor Vuković (trkač)

  • Vladimir Bačanin (pilot)

  • Vladimir Savić (plivač)

  • Milenko Našagaćin (kajakaš)

  • Goran Đorđević (mauntinbajker)

2012. Rtanj – Bovansko jezero (26.avgust)

Pobednici u pojedinačnoj konkurenciji:

  • Dejan Popović: trčanje, 6km 1.200m uspona, 1:02:56

  • Vladimir Bačanin: paraglajding, Šiljak – Bovansko jezero, 2:09:41

  • Miloš Milanović: plivanje 5km, 1:07:04

  • Milenko Našagaćin: kajak 15km, 1:10:29

  • Boris Popović: mauntinbajk 43km 1.600m uspona , 2:34:39

Pobednički tim Nissan, vreme: 8:18:48

  • Dejan Popović (trkač)
  • Vladimir Bačanin (pilot)
  • Vladimir Savić (plivač)
  • Milenko Našagaćin (kajakaš)
  • Boris Popović (mauntinbajker)

2013. Vlasinsko jezero – Vardenik (9. avgust)

Pobednici u pojedinačnoj konkurenciji:

  • Kristijan Stošić: trčanje, 10km 1.100m uspona, Veliki Strešer, 55:17

  • Miroljub Janićijević: paraglajding, Veliki Strešer – Vlasinsko jezero, 32:25

  • Tamaš Farkaš: plivanje 5km + 500 trčanje, 1:08:47

  • Milenko Našagaćin: kajak 12km, 52:45

  • Bojan Đurđić: mauntinbajk 44km 1.600m uspona , 1:59:35

Pobednički tim Revita, vreme: 5h 53min 21 sekunde

  • Kristijan Stošić (trkač)

  • Željko Ovuka (pilot)

  • Nikola Ratkov (plivač)

  • Sreten Biljić (kajakaš)

  • Aleksa Marić (mauntinbajker)

2014. Vlasinsko jezero – Vardenik (29.avgust)

Pobednici u pojedinačnoj konkurenciji:

  • Jošt Lapajne: trčanje, 10km 1.100m uspona, Veliki Strešer, 54:17

  • Miroljub Janićijević: paraglajding, Veliki Strešer – Vlasinsko jezero, 1:33:52

  • Ognjen Stojanović: plivanje 5km + 500 trčanje, 1:06:16

  • Sreten Biljić: kajak 12km, 53:13

  • Bojan Đurđić: mauntinbajk 44km 1.600m uspona , 1:58:00

Pobednički tim Kayak house, vreme: 6h 36min 48 sekunde

  • Marjan Bonev (trkač)

  • Vladimir Bačanin (pilot)

  • Tamaš Farkaš (plivač)

  • Milenko Našagaćin (kajakaš)

  • Bojan Đurđić (mauntinbajker)

2018. Rtanj – Bovansko jezero (07.jul)

Pobednici u pojedinačnoj konkurenciji:

  • Dušan Bazić: trčanje, 9km 1.000m uspona 54:35

  • paraglajding / ukinut zbog lošeg vremena

  • Tamaš Farkaš: plivanje 3,8km, 37:28

  • Marko Tomićević: kajak 10km, 41:04

  • Ivan Jovanović: mauntinbajk 33km 1.200m uspona , 1:43:44

Pobednički tim Kayak house, vreme: 4h 1min 51 sekunda

  • Danijel Lončarević (trkač)

  • Vladimir Bačanin (pilot)

  • Tamaš Farkaš (plivač)

  • Marko Tomićević (kajakaš)

  • Demir Mulić (mauntinbajker)